3 soorten Lightning adapters voor iPhone 5 of iPad Mini nu vanaf slechts €4,95!
- Waarde
€20,00 - Korting
75% - Vanaf:
€4,95
Product highlights
- Blijf je oude adapter en snoer gebruiken
- Geschikt voor de iPhone 5 en iPad mini
- Bespaar op onhandige extra kosten
- 8 naar 30-pens aansluiting
- Ondersteunt verschillende functies
- Keuze uit drie soorten adapters!
Adapter of verloopstuk iPhone 5
Heb je al de nieuwe iPhone 5 of iPad Mini gekocht maar vind je het altijd zo onhandig om weer een nieuwe adapter en/of snoeren te moeten kopen? Met dit handige verloopstuk is het kopen van een nieuwe dure adapter verleden tijd. De adapter zorgt dat je oude adapter in de nieuwe iPhone 5 en iPad Mini aansluiting past.
De nieuwe iPhone en iPad Mini hebben een aansluiting die niet past op de normale adapter. Dit is een 8-pens Lightning aansluiting in plaats van de bekende 30-pens. Met deze slimme adapters sluit je 30-pens accessoires aan op apparaten met een zogenaamde Lightning-connector. Ondersteuning voor analoge geluidsuitvoer, USB-audio, synchroniseren en opladen. Ondersteunt geen video-uitvoer.
Je hebt de keuze uit een Lightning-naar-USB adapter, een compacte snoerloze adapter of een adapter met een snoertje waarbij de telefoon of iPad mobiel blijft.
Product voorwaarden
- De producten worden automatisch geleverd op het afleveradres naar keuze.
- De product-levertijd bedraagt maximaal 10 werkdagen.
- De originele prijs is gebaseerd op de adviesprijs.
- Gratis verzenden binnen Nederland, verzending naar België voor € 2,95.
- Kijk bij de foto-tab voor meer detail-foto's.
